Pradėti skolos išieškojimą

Turite skolininkų? Nedelskite!

bustinenr9cmyk-1

Kūrybiškas skolų valdymas: žinomų žmonių aforizmai pranešimuose apie skolas

Kolegos ir bendražygiai kaimyninėje Rusijoje, Kirovsko mieste išbandė naują būdą kovoje su skolininkais. Jie išplatino priminimus apie skolą su žinomų žmonių aforizmais, pvz. „Skolos auga kartu su žmogumi“ – Veslavas Brudzinskis, „Kreditorių atmintis geresnė negu skolininkų“, – Bendžaminas Franklinas ir pan. Kitą mėnesį bendrovei grąžintos skolos suma išaugo daugiau nei du kartus, palyginti su ankstesniu mėnesiu, o per kitus du mėnesius – daugiau nei pusantro karto.

Skolų išieškojimo valdybos vadovas Rusijoje teigė, kad formalūs pranešimai, įspėjimai, grasinimai antstoliais ir kitos neigiamą atspalvį turinčios žinutės ne visada veiksmingos, todėl sugalvojo į šią problemą pažiūrėti kiek kitaip. Išplatinta žinutė su aforizmais, išnaudojus kitą siunčiamos klientams sąskaitos pusę, paveikė žmonių jausmus, sąžinę, todėl ir buvo veiksminga.

UAB „Skolos LT“ direktorė besidžiaugdama kolegų rezultatais neatmeta galimybės išbandyti šį netradicinį būdą ir Lietuvoje ir pabrėžia, kad tokia patirtis rodo, kad visada galima atrasti kūrybiškų ir naujų būdų pasiekti tikslui.

Pradėti skolos išieškojimą

Turite skolininkų? Nedelskite!